| CupcakkeCaffe a întrebat:

Daca ati avea 100.000 euro, ce-ati face cu ei?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Ca sa nu fiu egosit i-as investi intr-un orfelinat sau sa le dau banii pentru copii bolnavi care au nevoie de bani pentru a se opera in strainatate iar parintii lor nu au...winking

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

O parte i-as investi in achizitionarea unei masini noi,o parte as dona celor nevoiasi,o parte i-as folosi pentru casa,as cumpara o excursie de cateva saptamani undeva deeeeeparte, o parte i-as da mamei mele, etc.

| eXtreme21 a răspuns:

Mi-as luat o masina de vreo 40.000 euro laughing, mi-as face o vila de 50.000 euro si 10.000 i-as pune la banca pentru "zile negre" laughing

| Bitzy a răspuns:

Helău! Ias „inmulti" laughing

| Francesca14 a răspuns:

TPU.Ro este un site in care pui intrebari incercand sa flii raspunsuri.Sau dai raspunsuri la alti.Pui o intrebare despre un anumit subiect, iar daca cineva stie raspunsul ti-l spune.Nu mai postati lucrurii din astea stupide gen."ce culoare au ochii mei, funda."."cine ghiceste culoarea mea favorita"."ce faceti". Folositil intru-un mod util.NU cu prostii de genuri din astea.

| IMC90 a răspuns:

As incerca sa-i investesc intr-un activ (dar sunt cam putini pentru un activ serios)
Daca nu gasesc, i-as investi intr-un apartament misto, pe care ulterior l-as transforma in activ (inchirindul) Un apartament, o masina si orice bun care necesita intretinere (deci te face sa pierzi bani) reprezinta un pasiv. Abia cand le pui sa lucreze in folosul tau, ca sa-ti aduca bani reprezinta un activwinking

| Sburatorul a răspuns:

Jumate i-as da C.F.R.-ului, care sper sa treaca cu bine prin perioada asta grea si cu restul mi-as cumpara un DSLR+ alte bunuri la care visez laughing.