| Stallone a întrebat:

Ce facere as putea sa fac cu 100.000 euro?

14 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

„Facerea lumii".

| JusTPauL a răspuns:

Un club.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Eu mi-as deschide magazine prin tara sau o sala sau ma fac camatar sau as mai cumpara terenuri si as creste animale pentru carne pe ele, sa fie bio ca asa e mai scumpa carnea, as cere subventii de la stat...

| CorneliaC a răspuns:

Cum adica ce facere?

| BBiiiaa a răspuns:

Pai.poti sa-i pui deoparte si sa-i inmultesti.

| Anonym0uss a răspuns:

Eu unul mi-as face o afacere cu animale, daca stii cum sa procedezi iti poate iesi ceva bun din asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonym0uss a răspuns (pentru DragosMarian9):

Fiecare cu preferintele lui...nu trebuie sa ai si oi si vaci si capre...se castiga foarte bine si cu iepurii happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anonym0uss a răspuns (pentru DragosMarian9):

Da...probabil ca este, si este si mai putina munca.dar mie de exemplu mi-ar placea sa am o crescatorie de iepuri big grin laughing.

| maxcalin a răspuns:

Un magazin de skateboard-uri si role.

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Depinde la ce te astepti, oras. cum vrei sa investesti. trebuie mai multe detalii.

| MVRIVN a răspuns:

Ii dai la schimb pe 200.000 euro ">

| rafael1997 a răspuns:

Iti cumperi un mustang si agati multe feterolling on the floor....glumeam eu tot cu animale as face o afacere sau un club.