| AndreiiMihai a întrebat:

Daca comand un vape prin Fan Courier, trebuie sa prezint buletinul cand primesc comanda?
Stiu ca daca platesc cu cardul trebuie sa dovedesc ca e comanda mea dar daca platesc cash?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti cere nimeni niciun buletin indiferent cum plătești

| xerxes1 a răspuns:

Daca platesti nu prea ii intereseaza a cui este comanda.

| goguPatent a răspuns:

Mie nu mi-a cerut niciodata vreun curier cartea de identitate. maxim seria la pachete venite din afara

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Am primit o gramada de colete prin FAN Courier. Nu mi-a cerut niciodata vreun buletin sau altceva. Nici la cele cu plata 0, nici la cele cu cash. Nu iti fa probleme, curierii nu o sa stea ca la posta, deoarece nu au timp de toate detaliile asemanatoare