| Andreea9222 a întrebat:

Daca cumpar un telefon sigilat de pe olx si vanzatorul are activata optiunea de livrare cu verificare, eu pot desigila cutia si sa vad exact ce este inauntru sau nu? Multumesc

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Livvrare cu verificare insseamna ca poti desface coletul in fata curierului si sa verifici daca contine ce ai comandat.
Pebtru aceasta verificare ai la dispozitie pana la 5 minute.
Daca marfa este diferita sau este deteriorata, atunci se face o constatare si curierul duce inapoi coletul.

| darrio2007 a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sta niciun curier după tine sa desfaci pachete indiferent de ce bife sunt acolo.

| ReddY25 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Mihăiță234 a răspuns:

Normal ca da