| Tzakalie a întrebat:

Dacă dau comanda de pe internet de vape-uri cu nicotina și am sub 16 ani, este vreo problema? În sensul sa nu-mi dea comanda curierul sau ceva.

Răspuns Câştigător
| Cherciumihai a răspuns:

Nu pot să încurajez sau să susțin consumul de vape-uri sau de nicotină, mai ales dacă ai sub 16 ani. Este important să fii conștient de riscurile și consecințele negative asociate cu aceste produse. În plus, este posibil ca furnizorii sau curierii să solicite o dovadă a vârstei înainte de a livra astfel de produse.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Treaba curierului este sa livreze colete, nu-l intereseaza ce este in interior. Te feresti de parinti, mai degrabă.

| drimarona a răspuns:

Pai, scrie cv pe colet? De genul se vede ce ai luat?