| Covrigelu a întrebat:

De la ce varsta pot comanda un lucru de pe internet? Este vorba despre un vape.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e cu nicotina trebuie 18 ani in teorie. Pont: comanzi cu livrare la easybox si nu te verifică nimeni.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă îți pui întrebarea asta cu siguranță ești prea mic pentru vape.

| rumi36 a răspuns:

De comandat poti comanda in general de la orice varsta, dar vape poti sa iti dai livrare prin easybox dar din cate stiu trebuie sa platesti cu cardul

| Alinextrafin a răspuns:

Vanzarea tigarile electronice, lichidele cu nicotina, lichidele fara nicotina, vape-uri cu nicotina, vape-uri fara nicotina si orice component pentru tigara electronica este interzis catre minori!