| Ninaa a întrebat:

Daca m-as duce la mall, cu niste haine in sacosa, si as vrea sa probez altele ce as putea face cu sacosa de haine? M-ar lasa cu ea in cabina de proba?happy FUNDA!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In magazinele care se respecta fiecare haina are sistem de securitate asa ca nu ai cum sa iesi cu ele.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Ninaa):

De ce nu. eu am fost in multe magazine cu sacose cu alte haine.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Presupun ca in sacosa o sa ai niste haine cu care vrei sa intri in cabina de proba sa vezi daca merg cu hainele pe care le probezi. In cazul asta, ii arati vanzatoarei ce ai in sacosa si ii explici si te lasa. Si eu am facut la fel, imi cumparasem pantaloni si am intrat cu ei in cabina, la alt magazin, sa ii probez cu bluze. happy

| Pinguuuin01 a răspuns:

Salut. happy pai cand intri in magain ii intrebi pe cei de la casa ce sa faci cu ea. Deci ori te vor lasa sa intri cu ea dar mai intai sa verifice ce haine ai iinauntru si sa te verifice si la iesire sau mai simplu o sa te lese sa o pui la intrare. big grin Funda?puppy dog eyes

| Arcani a răspuns:

Pai cand intri in Mall trebuie sa arati ce ai in sacosa si cand mergi sa le probezi trebuie sa lasi sacosa undeva pentru ca te pot banuii ca ai furat.Deci nu te lasa.