| Alison95 a întrebat:

Daca merg la shopping singura intr-un mall si am cateva haine cumparate de la magazine diferite intr-o sacosa si vreau sa probez alte haine in cabina, ce fac cu sacosa? pot intra cu ea?

Răspuns Câştigător
| Принцесса1221 a răspuns:

Pai sunt unele mall-uri unde sunt locuri speciale unde poti sa ati lasi sacosele, dar in majoritatea le pui cu tine in cabina de oare ce cand esi din magazin este un detector care in cazul in care eai ceva ne achitat prin sacose detectecteaza asta.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca poti.cel mai bine ar fi sa o intrebi pe vanzatoare happy

| Elliana534 a răspuns:

La afi cand am fost cu prietena mea ori ii tineam eu pungile si stateam afara. Ea cand se duce singura intra cu ele la probat bine depinde de magazine si de malluri