| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge foarte prost chrome-ul de o perioada, cum as putea sa-i dau update? Stiam ca trebuie sa existe un buton pe aici care sa-mi arate cand sunt disponibile update-uri, dar nu gasesc. Ce altceva as putea sa-i fac sa mearga mai bine? De exemplu, nu-mi merg unele site-uri. Nu se incarca paginile. Pe TPU nu pot da pe pagina cu intrebarile mele niciodata. Si pe unele bloguri imi arata efectiv codurile...

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Dezinstaleaza chrome-ul si instaleaza-l din nou, ai grija sa iei din nou installer-ul, nu are treaba cu nici un update, el se updateaza singur din cate stiu, dar probabil ca ai luat ceva virusi, incearca sa il reinstalezi, daca tot la fel face, incearca cu un alt browser (ex. mozilla firefox, opera) sau daca nici asa nu merge reistaleaza windows-ul, asta ar trebui sa rezolve definitiv problema.

| CLCQ a răspuns:

Incearca settings - about; dar din cate stiu eu, chrome-ul are 'prostul' obicei de a se updata singurel.