| adee123 a întrebat:

Imi dati si mie cateva idei de cadouri de Craciun pentru prieten? happy :* Dau Funda :* :*

Răspuns Câştigător
| PaiuAlexandru a răspuns:

Daca este pentru iubitul tau, ti-as recomanda sa ii daruiesti un sarut din toata inima si mai mult de atat nu cred ca are nevoie daca te iubeste asa de mult cum il iubesti tu pe el. Sper ca raspunsul meu te-a inspirat.

3 răspunsuri:
| Loredanath a răspuns:

Eu zic sa ii iei un ceas de firma. dupa site-ul asta http://www.ceasuri-haine.ro/ceasuri-barbati/2 sau altceva ce iti place.:*

| Axys a răspuns:

Un lantisor de aur sau ingeras din ala cu baterii care straluceste sau un inel in general bijuterii Un ursulet dragut si pufos si trandafiri,, o geanta frumoasa,

| horansgang a răspuns:

Depinde ce lucruri îi plac.