| CristinaCrisy a întrebat:

Dau fundita!: vreau si eu ceva ideei de cadouri pentru Mos Nicolaie (pentru parinti si sora dar mai ales cea mai buna prietena) In afara de argint/aur, ursuleti, pijamale, etc.
ceva ideei?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Goguletzu a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva costisitor,cum se zice conteaza gestul,incearca ceva breloguri, bratari, lantisoare ceva nu scump dar frumos gasesti la orice pas.tongue

| cobra207 a răspuns:

Pentru parinti recomand o carte sau ceva facut manual, pentru sora si prietena depinde ce lle plac un CD, un pardum sau poate o carte.