| pisicuta510_9235 a întrebat:

Vreau raspunsuri repede ma preseazaa timpul ideei de cadouri pentru prietena mea e cam grasuta si face 12 ani si nu stiu ce sa ii iau va rogg`puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| adelutsa a răspuns:

Buna! Depinde de ce buget dispui... Ai putea sa ii cumperi o bluzita (sigur se gasesc chestii ft sweet si pentru persoanele mai plinute, uitete pe eticheta sa nu fie marime universalabatting eyelashes pentru ca de obicei astea sunt pentru slabanoage, cred ca un XL sau XXL o sa ii vina), de asemenea daca are 12 ani ii poti lua un animal de plus (trucu asta functioneaza la orice fata de pana in 25 de anihee hee ) sau daca nu ai prea multi banuti, dar vrei ceva special ii poti confectiona chiar tu ceva (pun pariu ca ai imaginatie) gen o "agenda a prieteniei" in care sa pui tot felul de poze cu voi sa scrii povestioare amuzante cu voi 2, dar sa ii lasi si ei loc, poti cumpara o bluzita simpla si sa o modifici tu intr-un mod amuzant (iti trebuie doar imaginatie si cateva mici accesorii hazlii) sau un afish desore voi pe care sa il puna prin camera (afish cu poze desene mazgalituri) devine adolescenta si o sa ii placahee hee. Idei sunt multe trebuie doar sa te gandestibig grin are o varsta difcila, dar cu multa imaginatie o poti surprinde placutbig grin. Si nu uita ca indiferent de cadou gestul conteaza si prietena ta sigur va aprecia orice. Te pup si sper ca am ajutat:*.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Un set de bijuterii, o bratara, un urs maarelove struck, un ceas, o geanta

| AdiSR a răspuns:

O bandă de alergathappy...Sau mai bine îi cumperi o bluză, un lănţişor cu un medalion sau o brăţară.

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Nu stiu ii poti lua un tricou:-). sau o pereche de pantaloni trei-sfert kiss. succeslove struck

| alinutza_5767 a răspuns:

Cred ca un pandativ care sa-i reprezinte personalitatea sau cu zodia ei.Parerea mea.