| okei a întrebat:

De ce doar fetele isi vand virginitatea? Oare pentru ca baietii sunt mai cu, capul pe pamant?big grin

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si-ar vinde-o si ei, dar 1) Nu pot dovedi ca sunt neiceputi! 2) Comparativ, la o tipa simti ruperea, dar ea la tine, ce sa simta?! Ca nu stii cum s-o satisfaci?! (in maniera clasica!)... 3) daca esti, incearca!, poate gasesti o bogatana dispusa sa plateasca, ca sa se simta... aiurea`n tramvai!

12 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

O vand pentru ca gasesc doritori laughing
cine crezi tu ca ar vrea sa plateasca pentru virginitatea unui tip?

| Flav a răspuns:

Pentru ca saracia e-n floare si pentru ca moralitatea si demnitatea a trecut pe ultimul loc pe pamant
Cred ca si barbatii ar face-o daca ar putea dovedi ca-s virgini; in ziua de azi te gandesti la orice pentru. a produce bani.

| machupicchu a răspuns:

Este bine spus." cu capul pe pamant" pentru ca daca l-ar avea pe umeri nu ar genera astfel de vanzari. licitatii, etc. Deci ". din cauza barbatilor (baietilor). si in mod special al acelora care au cap. doar ca sa nu-i ploua in gat."

| okei explică:

De ce intotdeauna cand pun o intrebare credeti ca vreau sa fac asta? Nu vreau sa fac asta tongue intrebam big grin

cami
| cami a răspuns:

Iesim la piata, da?
3 la 10 mii, 3 la 10 mii, cine crezi ca se ingramadeste?
Iesim cu fetele...
3 la 2000 de euro sa vezi ce de liciteaza laughing
Esti baiat draga, deci n-o sa-ti gadil orgoliu. Sa zicem ca baietii n-are avea...profit, asa ca ce mama naibii cauta sa mai incerce?

| iulia_5454 a răspuns:

Baietii nu pot dovedi ca sunt virgini si oricum nici o femeie nu ar plati pentru un tip care mai mult ca sigur nu o va satisface.baietii sunt foarte mandrii de ei cand dezvirgineaza o fata

| ellene a răspuns:

Sunt si barbati care si-o vand...mai nou a aparut un roman de 42 de ani iar licitatia incepe de la 3000 euro rolling on the floor...parca asa ceva

| Claudiu_7827 a răspuns:

Pai nu fetele se uita cu un ochi la portofel si cu unu la scula?
Sa fim seriosi... unii barbati se respecta? INu-si vand virginitatea pe la colturi pentru un pahar de wisky si 5 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnu cred. Cred ca motivul ar fi faptul ca barbatii sunt mai...doritori de sex ca femeile in general si ii excita mult faptul ca ei incep o fata inocenta si fara experienta si pentru asta chiar ar si plati, si bani grei, pe cand fetele prefera sa o faca cu un barbat cu experienta care sa stie cum so o faca sa se simta bine, decat un baietan care nici nu stie unde sa puna mana dapoi... Asat este doar in cazul sexului "fara obligatii"nu si in cazul unei relatii serioase (cred).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe criza asta finaciară, fata vinde ce are: virginitatea!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa *** si eu o fata

| piisycutzza a răspuns:

Nu-si vand virginitatea, baietii le violeaza, deci, fetele sunt cu capul pe pamant