| Cristi_Timis_1983 a întrebat:

De crăciun vreau să-mi cumpăr un iphone 6s, intrebarea mea este următoarea : pe site-uri gen olx,okazii, lajumate există telefonul la 26-27 milioane sigilat cu toate alea, iar unul in magazine e cam 34-35 milioane, e vreo șmecherie la alea de pe okazii, sunt codate in ceva rețea, e vreo diferență? O diferență de 7-8 milioane se simte, de bani ăia imi iau altceva. Aștept și eu un răspuns de la cineva care știe cât de cât cum e treaba, dau și fundă.

Răspuns Câştigător
| Alex1510 a răspuns:

In primul rand daca ei de pe site-uri second hend risti foarte tare sa iei teapa asa ca cumparati unul de prima mana de pe www.emag.ro decat sa iei o teapa si sa fi dat o gramada de bani pentru nimic. Chiar daca costa cu cateva sute de lei mai mult macar nu va fi teapa, vei primi unul nou nout si nefolosit. Pe eMAG e doar 3200 de lei noi.

| Cristi_Timis_1983 explică (pentru Alex1510):

Hmm, oricum cred că asta o să fac nu mă risc, dar mă bătea gândul deoarece acel user care le dădea la 27-28milioane avea câteva sute de reviewuri pozitive.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| intermed55 a răspuns:

La un pret foarte bun, iar siteul este de incredere!

...22-25.html