| Cut a întrebat:

De obicei cei de la "Hot Spot" (magazin care se regăsește pe aplicațiile "Bringo" și "Glovo") cer buletinul tuturor indiferent dacă au aspect de minor sau nu? (Chiar și în cazul dacă clientul este minor.)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Curierii glovo sau bolt nu au dreptul sa ceara buletinul nimanui

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Mi-e mi-a adus odata un hamburger de vita cu cascaval si mi l-a cerut... mi-a facut si poza si mie si la buletin... depinde de caz.

| darrio2007 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu inteleg de ce ti-ar fi cerut buletinul si sa faca poze. Nu ai comandat ceva interzis.

| Cut explică (pentru suntserios):

Păi da! Dar ei sunt de la un magazin de adulți și magazinul îmi spune că vine un angajat sau un fel de "curier al magazinului" să îmi aducă comanda. Ăsta este motivul pentru care întrebam.

| Holiday a răspuns:

Curierii nu cer buletinul.

| Cut explică (pentru Holiday):

Păi da dar aceștia sunt de la un magazin de adulți și magazinul îmi spune că vine un angajat sau un fel de "curier al magazinului" să îmi aducă comanda. Acesta este motivul pentru care întrebam.