| ananutza a întrebat:

De unde as putea sa imi cumpar online niste pantofi de dama frumosi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.laredout.ro
sau iti poti face la comanda: http://www.dalilla-design.ro/Pantofi_cizme_posete_dama_la_comanda/Home.html
Dar cel mai bine este sa te duci in magazin, probezi si ii cumperi sau nu :)
Eu am piciorul subtire dar marime mare-38, imi gasesc cu greu pantofi, sandale pe piciorul meu asa ca nu mi-as comanda niciodata online incaltaminte :)

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe site-ul de la Quelle.ro.
Acolo găsești o gamă variată de pantofi și nu numai.
Succes la cumpărături!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca magazinul online www.Viflor.ro poate fi o solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmincosmin2002@yahoo.com execut pantofi de dama si aduc la domiciliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantofi de dama online pe http://cizmepiele.blogspot.com/, detalii la nr de tel 0765. 50. 90. 04 sau pe roxanataslau@yahoo.com...sunt foarte frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! vand pantofi negri foarte eleganti din piele, marimea 38, pret 60 lei si gri tot marimea 38 la pret de 40 lei. contacteaza-ma la nr. tel. 0745/312424.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! vand pantofi negri foarte eleganti din piele , marimea 38, pret 60 lei si gri tot marimea 38 la pret de 40 lei. contacteaza-ma la nr. tel. 0745/312424.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://stylishdoll.blogspot.com/ incearca si aici pentru cateva variante ieftine si frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.incaltamintedama.ro

| donatella a răspuns:

Incearca la donatella style with smile: www.donatella.ro

| andreea89739 a răspuns:

Incearca de pe www.bineincaltat.ro
Au incaltaminte frumusica!