| Abecedare a întrebat:

De unde pot cumpara beyblade foarte ieftin?

PS.Nu de alea vechi de nu stiu cati ani! De astea care au aparut acum!

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

NU prea gasesti ieftine!
Daca in Targu-Jiu nu gasesti sub 50 lei! Ca sa nu mai spun ca in orase mai micute cm sunt Motru sau Slatina nu cred ca gasesti de locstraight face
Am cautat si eu si fara 50 lei nu pot sa-mi iau

12 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Nu gasesti!
Crede-ma am cautat si fara 50 lei (cel putin) nu gasesti.
Ca sa nu mai zic ca in orase din astea mai mici nu gasesti aproape de locstraight face

| sMecki1000 a răspuns:

Pai ia de la noi din Radauti mai de astea originale+cod pentru site la 17 lei sau originale fara cod la 11 lei la magazinul ceneral sau daca nu vrei la 10 lei nu originale nici fara cod
asa ca nu rata ocazia la 17 ori 11 lei

| luga a răspuns:

Din real

| horizon5 a răspuns:

7 lei in slatina

| rosos a răspuns:

IN MOTRU sunt cu 8 lei cel mai ieftin.

| konta a răspuns:

Acum,in 2012 se gasesc in carrefour cu 23-39 de lei, sunt din seria a 3-a si ai si cod.ori iti cumperi unul cu sistemul ''4D" din strainatate si costa 6 dolari.

| Paralita_Laurentiu_1980 a răspuns:

Daca stai in vulcan gasesti cu 8 lei 12 lei

| beyblademihai a răspuns:

Hai in toplita eu mi-am cumparat un beyblade cu 7 lei

| vladutraspundeorice a răspuns:

Daca vrei beyuri cu mai putin de 50 lei intra pe un site de jucari toys r us magazinul e la intrare in viena langa scs si gasesti beyuri originale cu 8, 99$ adica 24 lei si beyuri cu lansator electric si diala teleghidat cu 92 lei si din tara la noi il iei cu 200 lei eu stiu ca m-am uitat acum pe site la ei si in plus eu plec duminica la ski in austria si ma opresc acolo de acolo e cel mai ieftin posbil mult succes

| Master_Master_1994 a răspuns:

La careffour

| Mafiotul_Leonardo_1992 a răspuns:

La noi in orasul ticleni este 10lei

| GeOxY26 a răspuns:

Din constanta cu 31 de lei iti iei si arena si beyblade cu tot ce iti trebui