| Candea a întrebat:

De unde sa cumpar un Samsung galaxy S4 la un pret foarte ieftin, sa zicem 200 - 300 lei? funda

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca glumesti.

| introduaicinumele a răspuns:

Doamne. nici S3 nu gasesti la pretul ala. te cred ca vrei telefon, dar asta-i e scump. poti cauta o copie aka chinazarie dar nu iti va da acelasi feedback ca originalulwinking

| Candea explică (pentru introduaicinumele):

Am gasit o persoana care vindea un S3 la 300 de lei, dar eu am vrut S4. Nu ma deranjeaza daca-i chinezarie.

| introduaicinumele a răspuns (pentru Candea):

S3-ul ala era chinazarie 100% sau omul l-a primit cadou si n-avea ce face cu el sau are nevoie urgent de bani. cea mai buna copie pe care am vazut-o este asta http://www.okazii.ro/......a129389537

| DJohnny a răspuns (pentru Candea):

Da-mi mie persoana care vine S3 cu 300 de lei, il cumpar eu, e vreun cunoscut sau e pus telefonul online?

| zuzualina a răspuns:

laughing It's a joke?!?!
Poate doar o carcasa / doua laughing

| Andreeac33 a răspuns:

Nu gasesti, fra. laughing) Poate gasesti unul second-hand la 1700 de lei aprox.

| Verdant a răspuns:

Daca exista S4 la 200 de lei inseamna ca un calculator foarte performant e la 50 de lei sau un ferrari e 500 de lei. Faci misto?

| tewutu a răspuns:

Nu exista acest telefon la pretul asta. Asteapta poate 5 ani sa se demodeze si dupa aia poti sa il iei cu 300 de lei.

| BocseCatalin a răspuns:

Faci mistoo?! nu gasesti nici iphone 4 la 200-300 lei :O

Funda?

| Leasy a răspuns:

Nu ai unda...dar cauta in obor. poate gasestiwinking