| Ehrenberger_Albert_1990 a întrebat:

Deci am cumparat o pereche de Adidas de la Intersport si cand i-am incercat acolo, ma strangeau putin dar vanzatoarea de acolo au zis ca se lasa dar i-am purtat 2 zile si tot ma jeneaza.Itrebarea mea este daca pot sa ii returnez chiar daca sunt putin purtati si putin muradri(a cam ploat zilele astea; P).Am bon si totul.Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei sa se lase in doua zile? Trebuiesc purtati 2-3 saptamani.Nu ti-i mai primeste.Pentru ca nu vor arata ca noi.Si nimeni nu-i mai cumpara.

| danutz9100 a răspuns:

Interesul lor e sa te faca sa-i cumperi, doar atat! La fazele ca se lasa, ca iti mai scade piciorul - sunt vrajeli curate!

Nu mai vezi nici un ban inapoi!

| vladarusnac a răspuns:

Eu socot ca acesta intrebare pot sa eu adresezi vinzatoarei sau parerea mea este ca nu pentru ca perechea de adidas sunt purtati+murdari si oricum cum daca eai spala nu vor fi noi iti propun sa iti eai o alta pereche de incaltaminte