| Maria_Cristina_1996_X9hf a întrebat:

Doresc sa-i fac iubitului meu un cadou pentru aniversare.Si am cam ramas in pana de idei...
Ceva idei(ar fi de preferat sa excludem parfumurile, ceasurile sau cadourile personalizate)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum ai exclus cadourile ieftine, nesemnificative si marunte, banuiesc ca vrei ceva unic si scump, as aca, vin cu urmatoarele idei: un bilet de concediu de vis undeva peste hotare, o masina, ori o excursie intr-o tara exotica.

| Maria_Cristina_1996_X9hf explică (pentru Violleta2022):

Aaa,am luat deja bilete, dar cred ca mai pot lua

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Un iphone7
un pc performat
o consola
un apartament
masina
cam astea sunt cadourile perfecte

| Maria_Cristina_1996_X9hf explică (pentru Atotstiutorul):

Aceste lucruri i le-am luat anul trecut, si cred ca se va supara... diversitate

| Melisa939282828172 a răspuns:

O vacanta? undeva doar voi 2