| sk8punk_1616 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un telefon. Daca cunoasteti vreun model sa fie la pretul de 450lei cu card de 2gb si in rest sa contina cablu de date bluetooth camera de 3 cel putin. Daca, cunoasteti vreun model lasati-mi denumirea si optional un site unde il pot gasi pretul sa fie 450lei telefonul + card de 2gb.

2 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Incearca pe okazii.ro. La cautare bifeaza intre ce preturi vrei sa varieze produsul si o sa-ti apara f multe variante. Daca vrei nou, poti sa incerci la o companie de telefonie mobila si sa-ti iei prin abonament. La banii aia gasesti super telefoane. Bafta!

| ydal a răspuns:

Incearca Nokia c3, are tot ce ai enumerat tu...singurul inconvenient ar fi ca are camera de 2 m p, in rest e super ok, iar pretul este de 99 euro fara abonament.