| MachesAdi a întrebat:

Draga TPU, cum pot achizitiona Nike 720 Air Max? Am cautat si am impresia ca nu se mai fabrica sad Eu in esenta vreau adidasi pentru asfalt/ de oras sa blocheze toate socurile si sa fie confortabili, vreo idee?

6 răspunsuri:
| MachesAdi explică (pentru aditimus):

Apreciez, stiu doar ca prefer sa iau de la producator original la pret intreg. Recent, mi-am luat o teapa din magazin cu adidasi redusi. Nimic nu e gratis, redus sau revandut pe site -uri tip Olx degeaba pe lumea asta...

| aditimus a răspuns (pentru MachesAdi):

Te cred dar atata timp cat vanzatorul e din oras cu tine si poti vedea marfa inainte sa o cumperi...

| MachesAdi explică (pentru aditimus):

Ok Incat sa intelegi situatia.

Ce am patit eu acum 2 luni :

-> Oferta interesanta net -> Mall -> magazin cunoscut -> Adidasi frumosi de la firma serioasa cumparati cu bon, posibilitate retur, etc.

1 luna mai tarziu aproape...

- Au, au, au, picioru Ma doare piciorul drept...

Cei de la magazin la tel

- Buna ziua, da, spuneti!?

Etc. Etc. Bla bla bla Nu va dam retur etc

Finalul

- Am venit dupa retur...

- De ce doriti?

In final... Am scapat de ei

Prezentul : Inca ma doare si e enervant -.-... Si asa am ajuns aici laughing

| aditimus a răspuns (pentru MachesAdi):

Am inteles

| dmz123 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti modelul pe care il vrei dar eu imi iau adidasi originali de la https://www.bravosport.ro/ si au modele de la nike