| katherine_9164 a întrebat:

Duminica merg la ziua unei colege care face 12 ani si nu stiu ce sa ii cumpar.ma ajutati si pe mine? plsss
funda+votlove struck

Răspuns Câştigător
| Alecswtza a răspuns:

Sunt de parere ca o bluzita sau ceva accesori sunt cele mai indicate.sau daca vrei ceva` mai special poti face o cana, un tricou sau o perna cu o poza de`a ei sau de`a voastra happy

14 răspunsuri:
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Ok...depinde de gusturi dar ii poti lua cosmetice sau fard, oja sau ruj in culoarea ei preferata...si nu uita felicitarea:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochita frumoasa,un set de cercei din argint mai finuti asa, niste cizme din piele de animal, un mic animalut de preferat iepuras alb. sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cid=38005

"Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !"

| KaRa23S a răspuns:

Pai mie la 12 ani imi placeau foarte mult hainele (insa trebuie sa cunosti marimea), ceva bun de halit ( insa se termina repede), dar cel mai mult imi placeau lucruri artizanale ( lumanari, lampi. etc.) sau o orhidee, ori ca amintire un maimutoi de plus.

| eu_4161 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi...o esarfa si niste cercei; o geanta pe placul ei la care ai putea adauga un portofel misto tongue; o sampanie (pentru copiilaughing ); o bluza, un costum, sau ceva super ce i s-ar potrivi, sau alte accesorii pentru fete; pe langa acestea ai putea sa ii iei o cutie de bomboane (ceva dulce), dar ce este important e intentia... sper ca te-am ajutat si ca ii va placea. DISTRACTIE PLACUTA.
HAVE FUNwinkingthumbs up

| wizopo a răspuns:

O carte e foarte potrivita

| Gumitsăă a răspuns:

La varsta asta ar merge ceva frumos de purtat... daca nu esti sigura ce masura poarta sa ii iei o bluzita frumoasa. atunci poate o caciulita de aia care se lasa pe spate laughing sau o esarfa :X minunata cum se poarta.o bratara frumoasa in plus si o ciocolata :X gata esti cu, cadoul

| HellYeahChristine a răspuns:

O bluza draguta,o bijuterie, un parfum sau ceva simbolic cum ar fi un tablou cu o poza cu voi sau un tricou personalizat happy Vezi ce ii place, isi doreste sau ii lipseste.

| MeMonaIoana a răspuns:

Pai daca sti ca ii place sa citeasca ii poti lua o carte
daca e gen cu haine gen o bluza sau tricou sau niste farduri(daca foloseste)
poti lua niste bijuteri de argint gen niste cercei, o bratara, pandantiv, lant
daca sunteti prietene probabil ca sti ce isi doreste si ea sau de ce are nevoie
poti sa mai ii iei niste maimutoaie(ursuleti me to you) de la diverta sunt foarte draguti da costa ceva acum depinde si de bugetul care il ai

| printz3sa a răspuns:

Pai ar fi super sai iei o bluza sau un parfum:X sper ca te-am ajutat straight facehappy

| pandabaek a răspuns:

Pai`...daca ii place sa se imbrace mai "sick" ii cumperi o bluza, mai la modabig grinsau o pereche de pantaloni... daca are gusturi mai rafinate un parfum, ceva ce sti ca ii place. Poti sa-i cumperi un ursuletblushing. Sau stiu si eu, ceva ce sti ca ii place mult sau ca si-ar doribig grin

| andrei777712 a răspuns:

Haine,parfumuri,o cana si mai gindeste si tu

| CARLA_2408 a răspuns:

Sunt de parere ca ar trebui sa-i dai un parfumel mai finut care tear ajunge 20 de lei, sper ca team ajutata.