| Alyn_9998 a întrebat:

Dupa Fete Cum Ar Trebui Sa Se Inbrace Un Baiat

Răspuns Câştigător
| DianaPaula14 a răspuns:

Cum se simte el bine parerea mea dar unora fete le place sa fie un baiat la 4 ace altora mai dezorgonat
Dar in ceneral cum se simte el bine!

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Un Baiat Ar Trebui Sa Se Dezbrace Dupa Fete, Nu Sa Se "Inbrace" laughing

| 3my098 a răspuns:

Daca as fi fata (desi sunt baiat)... Un baiat ar trebui sa se imbrace cu hainele preferate/Cu cele care iese in fiecare zii in oras/Cu cele care merg tot timpu la scoala...Finca daca se imbraca in sacou, cravata etc Nu e bine Finca incearca sa fie ceea ce nu este

| Alina_2047 a răspuns:

Mie personal imi plac mai multe stiluri dar depinde de baiat ce i se potriveste/ce ii place.

| RubyDonnahue a răspuns:

Pai un stil de skater blugi si tricou dar daca baiatul e mai fitos cu tricou jacheta si blugi e misto dupa mine

| RubyDonnahue a răspuns:

Deci cae zici de parerea mea cu blugi si tricou dar ar trebui si o jacketa care peste ea sa iti pui geaca

Răspuns utilizator avertizat
| Azula a răspuns:

Ca Justin Bieber.Imi place cum se imbraca pe scena!