| ECUCI a întrebat:

Exista aplicatii gratis sau de downloadat te pe PC pentru Iphone4? Sau Samsung Galaxy S?

Răspuns Câştigător
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, iti dau un site in care gasesti aaplicatii pentru telefoane :

- http://www.softmobil.ro/
MULT NOROC! Funda pls?

3 răspunsuri:
| FallenB a răspuns:

Galaxy S : Intri in Android Market, de unde selectezi Free Aplications si descarci ce vrei. happy
iPhone 4 : Intri in App Store sau in Cydia si descarci applicatiile happy

| DjMariusFresh a răspuns:

Da
daca vrei da-mi un mesaj

| imprezakid a răspuns:

Daca ai jailbreak-ul facut pe Iphone si il sincronizezi cu calculatorul aplicatile vor disparea intra in Cydia si cauta instalouss daca ai wireless.