| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Iphone4 sau Samsung galaxy S2? De ce?

7 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Samsung. E mai rezistent decat Iphone,are mai multa precizie, display mai mare. Pe asta daca il scapi odata pe jos nu se crapa. Iphon-urile sunt pentru fite... Daca te pui un pic pe el, se crapa.
Si din punct de vedere al rezistentei, daca nu ma crezi, uita-te aici: http://www.youtube.com/watch?v=dDtNCiBQ8lc

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Http://www.connect.ro/......or-review/
poate ti se pare ca este cam mult de citit, dar este misto

| AlexMrs a răspuns:

Iphone 4! Pentru ca e iPhone!

| MusicFan_6770 a răspuns (pentru AlexMrs):

Samsung galaxy s2 e mai bun si decat iphone 4s!

| RazerAbyssus a răspuns:

Samsung din proprie experienta! e peste Iphone 4 sau cel putin egal.

| Iancu_Alexandra_1996 a răspuns:

Samsung galaxy S2 pentru ca 1. Toata lumea are iPhone 3-4, 2. Are absolut aceleasi aplicatii si obtiuni ca iPhone, 3. Este mai subtire si mai placut la aspect, si 4. La iPhone daca se strica poti sa il arunci direct la gunoi, Galaxy mai merge reparat. Acum este decizia ta:*!

| diogo a răspuns:

Falusul meu. de ce? e mai lung. dezavantaje? nu are vibrator