| Mary0905 a întrebat:

Funda! Am comandat de la eMAG ieri adică pe data de 23.10. 2015 iar azi este 24.10. 2015... Vreau sa stiu in cat timp ajunge comanda...dau funda pentru cel mai lung, detaliat si corect răspuns

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Nu este nimic de detaliat, comanda ajunge in 3 zile, depinde cate comenzi au!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

"Produsele vandute de eMAG ajung la tine a doua zi lucratoare, daca le comanzi pana la ora 20.00. Daca plasezi comanda dupa aceasta ora, produsele vor ajunge la tine in 2 zile lucratoare. " Scria pe site.

| BJK1903 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti in 24 de ore o sa vina, dar daca esti din alt judet o sa dureze aproape 48 de ore. Sper ca te-am ajutat, funda? happy

| oODonViperOo a răspuns:

Depinde de zona, daca esti din afara Bucurestiului iti ajunge ziua urmatoare daca ai comandat pana la pranz, asta inseamna undeva intre orele 13-15 cel tarziu, iar daca ai comandat dupa aceste ore iti va ajunge dupa 2 zile.In Bucuresti stiu ca ai posibilitatea sa alegi Urgent Curier si iti ajunge si in aceeasi zi, dar banuiesc ca nu este cazul daca ai pus aceasta intrebare.