| sonyaminia a întrebat:

Funda! Iphone4 sau Samsung Galaxy S2.motivati? dau funda si restul votbig grin

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Daca vrei cu adevarat un smartphone alege s2, iphone 4 e prea simplist (parerea mea): un meniu care te pierzi prin el fara a gasi mare lucru, plus ca s2 suporta pe langa multe altele firmware si o groaza de aplicatii. dar eu unul nu as da banii astia pe un smartfone ffff performant, m-as rezuma la un HTC. bafta!

4 răspunsuri:
| bibbiii a răspuns:

Iphone4 pentru ca are aplicatii super si camera face poze super ok

Răspuns utilizator avertizat
| CarzyPeople2015 a răspuns:

S2 clar...mai mare mai bun mai usor nu ai restrictii(de exemplu la ios(iphone ipad) poti face apeluri video doar intre ios...s2 e mai rezistent are ics poti sai bagi custom rom-uri.

| RaresPC a răspuns:

Iphone 4 mi se pare superior