| eXcisioN a întrebat:

Salutare TPU, vroiam sa stiu daca vreunul din voi a cumparat vreun produs de pe site-ul: "www.gabigsm.ro", sa stiu daca nu e vreo teapa sau ceva daca [,] cumpar de pe acel site ceva. Multumesc, astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| erk a răspuns:

Cumpara cu incredere daca vrei sa ramai fara bani. cei mai mari tepari pe care i-am vazut pana acum in comertul online. nu vrei sa stii cum vorbeste gabigsm cu clientii nemultumiti, firma nu are adresa, tel fix, ....deci poti sa cumperi cu incredere

1 răspuns:
| 123456Cristy a răspuns:

Cumpara cu incredere