| anonim_4396 a întrebat:

Pe fb cand vorbesc cu cineva, pot sa trimit o poza din calculatorul meu pe fb sau merge doar cu linkul. Nu vreau sa vada toata lumea poza doar pers cu care vorbesc. Am incercat sa mut poza da nu merge sau sa dau copy paste

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

In casuta in care vorbesti cu acea persoana, in partea de sus, in dreapta numelui ei, ai chiar in stanga "X"-ului de pe care inchizi casuta simbolul de la "Setari". Dai click pe el si o sa ai "Ataseaza fisier" /"Add files" depinde in ce limba ai setat Facebook-ul. Dai click acolo si selectezi poza. Si nu o vede decat acea persoana happy
Bafta!

1 răspuns:
| Janek21 a răspuns:

Vezi setarile de confidentialitate a pozei. Ai "public", "doar tu", "personalizat" si inca cateva optiuni. Incearca sa pui pe "personalizat" si alegi exact persoanele cu accces.