| Akarisu a întrebat:

Fundita pentru cel mai bun raspuns! pe 27 august este ziua colegei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. ea are o groaza de carti, jucarii, jocuri si cam tot ce isi doreste! asa ca eu chiar nu stiu ce sa ii cumpar! cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Sincer nici eu nu as stii ce sa ii iau, mai bine iesi cu ea pe afara, mergeti prin niste magazine si tu fii atenta la ceea ce ei i'ar placea, apoi poti veni tu singura sa ii cumperi acel lucruhappySper sa gasesti ceva potrivit si La multi ani colegei tale! happy

11 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

- printeaza o poza cu voi doua si cumpara-i o rama frumoasa sau daca nu un album foto cu folie auto-adeziva
- un CD cu formatia preferata / un DVD cu filmul preferat
- o bratara sau un colier

| MisterKat a răspuns:

Cumpara-i o carte si un set de lumanari parfumate! Succes!

| MisterKat a răspuns:

Cumpara-i o carte si un set de lumanari parfumate si inca ceva de decor(o vaza, un tablou) dar sa fie de bun-gust, cere-i sfatul mamei tale! Succes!

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

De ce sa-i iei ceva cand ai putea sa faci tu ceva? Asa pui si suflet si iese si ceva draguz si unic happy

| MANDY_2679 a răspuns:

Pai i-ai putea lua o rama de fotografie:Xceva sweet. pui o poza cu voi in eahappysau o cana personalizata cu numele eihappy

| Akarisu explică:

Mersi pentru raspunsuri da eu locuiesc in elvetia!

| Lαααα a răspuns:

O esarfa!love struck
sau
O bijuterie!love struck

Eu asta as cumparasmugsmug

PS; pe 27 e si ziua measmugblushing

| Timeea_1190 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o bratara din argint. Un lantisor. Ai putea sa ii cumperi un animalut ce ii place ei.hee hee. FUnda?

| Diana_1599 a răspuns:

Daca aveti o poza impreuna incearca sa o imprimi pe o pernuta (nu costa mai mult de 20 de lei) sau poti sa ii faci un tablou cu voi depinde de buget.probabil s-a saturat de cadourile banale cum ar fi haine flori si ciocolata.asa ca ramane la atitudinea ta.bafta:*

| winter_1160 a răspuns:

Poti sa ii iei o cutie de bijuterii sau oricum ceva care sa nu ii fie absolut necesar pentru ca probabil deja are. Cel mai bun[in sens de... cel mai cumparat daca pot sa zic asa] cadou de obicei consta in haine deci...alege ce vrei. Dar cutiuta mi se pare o idee drgutahappy

| justina_6142 a răspuns:

Ceva util! i cunosti pasiunile. Cauta un cadou legat de ceea ce ii place. O carte, un bibelou, un brelochappy reprezentand ceva din hobby-ul respectiv. Poate avea un efect mult mai bun decat, sa zicem, ceva scump. Daca e sa fie ciocolata, nu de aia care o gasesti la toate nonstop-urile, ceva unic, ceva special.Ar merge un parfum sau colier, cercei. Mie mi-ar place sa ma duca intr-un loc in natura impodobit cu flori si decoratiuni si sa cada fluturasi din cer happy happy happy ar fi ceva...(fundita?)