| mars7 a întrebat:

Pe 15 august e ziua de nume a mamei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. Funda!

Răspuns Câştigător
| amaliaamely a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii cumperi un lantisor de argint sau o bratara...SAu un ticou fain sau o bluza... Sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un tablou cu voi doua! La multi ani!

| mars7 explică (pentru neutrino):

Multumesc pentru raspunsurisi pentru urari!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Hmmm,in primul rand ii urez la multi ani, mai stiu eu pe cineva care e nascut in aceiasi zi cana cu cea mai buna mama sau o diploma cu aceasta mentionare

| Miaauu a răspuns:

Ar fi dragut sa personalizezi un tricou sau o perna cu tine si cu ea. Sau daca vrei ceva mai simplu, poti sa-i cumperi un parfum, un buchet superb de flori si o cutie de bomboane, sau. un ceas! Eu cred ca un ceas si o cutie de bomboane, ar fi combinatia perfecta happy. Sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes. te pup :*