| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar mamei mele de ziua ei? Astept raspuns pana pe 14 august!

Răspuns Câştigător
| Catiii a răspuns:

Heii love struck! Ai putea sa-i iei :

- o bratara sau un colief
- un parfum
- ai putea sa ii faci o felicitare tu singura. se va bucura foarte mult sa stie ca e din partea ta
- cosmetice (creme si lotiuni, ruj, etc. )
- album foto ( cu familia, pozele din vacanta, de cand erai tu mica. sau pozele de la nunta ei. orice poze care le gasesti prin casa happy ).
- o cana cu numele ei
- mama ta are un obiect care l-a indragit foarte mult, dar s-a stricat? incearca sa-l repari.
- obiecte decorative ( bibelou, tablou, glob de zapada, etc. )
- o carte care crezi ca i-ar placea
- ai putea sa-i faci un tort tu cu tatal tau. si sa ii faceti pe plac aceea zi. sa n-o lasati la lucreze. doar relaxare sau distractie.

Cam atat. nu mai am idei thinking Oricum, iesi prin oras si cauta diverse lucruri :*. Succes happy.

6 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Promit ca pe 13 august am sa intru pe acest site si am sa iti spun sigur ce cadou ar fi potrivit pentru mami tau.

| Honeybunny a răspuns:

Daca tot zici ca vrei sa ii iei cadou de ce iti spun astia ca nu conteaza?laughing Poti sa ii iei :
un parfum
un lantisor
un medalion
o brosa
o geanta
o esarfa
un ruj
o fotografie cu voi doua sau cu familia intr'o rama frumoasa
un suport pentru bijuterii
o caseta de bijuterii
un set de cescute de cafea sau ceai
un inel
o cana personalizata
set cu gel de dus si crema si lapte de corp si deodorant, sti seturile acelea, sunt de la o gramada de firme
un fond de ten
etchappy
nu uita sa ii iei si un trandafir macar pe langa cadoul pe care il vei cumpara.
succes si la multi ani mamicii tale>big grin

| Bya132 a răspuns:

Nu contează cadoul. Un simplu: „la mulți ani!" din partea ta o va bucura enorm. Sau o felicitare făcută de tine contează extraordinar de mult pentru ea

| Moonster a răspuns:

E cred ca cel mai bun cadou ete sa ii spui la multi ani din suflet si sunt sigura ca se va bucura

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai. depinde ce-i place.
Mamei mele iar palcea:
O cutie de bijuterii, care are innauntru o ceasca de cafea cu model super dragut, betisoare parfumate si o bratara din argint.big grin

sau merge si ecva facut de tine atata timp cat tii secret!
de ex. eu i-am facut o felicitare pe foaie de duplex. am scris un text. am pus poze cu mine si ea, si am desenat multe, etc...

sau si ceva mic, din inima este extrem de bine venit ca un tranadafir. sau ai putea sa ii scrii o poezie.

cam ata. fundita?big grin

| Ana_2574 a răspuns:

Cu totii ne gandim ca mamelor noastre le-ar placea mai mult un cadou cumparat.Maine e ziua mamei mele, dar am un cadou.Si eu am intrat in pana de idei pana cand am aflat ca s-ar bucura mai mult la ceva facut de mine, asa ca am lasat ideelile legate de cadouri scumpe si m-am gandit sa ii fac eu ceva.M-am tot gandit ce as putea sa ii fac si mi-a venit ideea sa ii fac un catelus de plus cu o felicitare facuta de mine.Acum astept reactia ei de maine, care cred ca va fi una buna, o sa iti scriu...happy