| 2487283ioo a întrebat:

am o nedumerire...adica un sfat de la voi; sambata aceasta e ziua colegei mele preferate ca sa zic asa si vreau sa-i cumpar un cadou.si nu stiu ce sa-i cumpar.Doresc ceva frumos pentru o fata de 17 ani.
Multumesc anticipat.
O zi buna Ionut.

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu stiu ceva mai special. Daca ne descriai genul ei. Ce pot sa iti spun un parfum care sa ii placa si si-l doreste foarte mult? O bratara legata de scoala.de colegi. litere nu stiu altceva.Intreaba o prietena buna de a ei ce i-ar placeahappy

| TheSupreme a răspuns:

Daca e chiar asa "preferata", cel mai tare cadou ar fi sa fie primita (pe bune chiar neasteptat) cu o petrecere! Iei si tu niste prieteni si decorati un loc(poate chiar o clasa de la scoala daca va lasa), si o invitati sa vina repede ca...(gasesti tu un motiv), iar surpiza cand e adevarata si nu e paguboasa e mereu primita binehappy

| Anduuu a răspuns:

Nu prea sunt de acord cu parfumul pentru ca acesta trebuie ales de ea.nu poti stii daca e prea tare sau poate prea slab ca miros... eu i-as face un filmulet cu mine spunandu-i la multi ani cu poze si chestii si as ruga niste straini de pe strada sa-i zica si ei la multi ani! ce tare ar fi! si mie mi-ar place sa primesc asa ceva! si poate i-as mai lua si un ursulet sau notebook sau ce ii mai place ei! poate bibelou sau pusculita! gabdeste-te si sa -mi zici si mie ce i-ai luathappy

| FreddieMercury a răspuns:

Dear Ionut, un parfum ar fi perfect. Daca strangi din buzunar ne suparam!