| AndruDea a întrebat:

Astăzi am extras bilețele pentru Secret Santa și eu am nimerit cu un băiat. Poate cineva să îmi dea vreo idee de cadou? A spus doamna dirigintă că bugetul să fie de 20 lei ( mi se pare prea puțin)+ce a-şi putea să îi iau? El are cam de toate și da...

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ii poti lua ceva simbolic, care sa ii aminteasca de tine. happy
Depinde de el daca va sti sa aprecieze sau nu.winking
Gestul conteaza, mai ales ca suma nu e tocmai mare.

| AndruDea explică (pentru dannyel86):

Mulțumesc mult!

9 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Ideea acestui joc este distractia. Poti sa ii iei dulciuri, un plus mic, un mutulache/ glob de craciun, caciula de mos, sosete de sezon, sa ii scrii o felicitare, o cana, manusi. La noi trebuia sa fie cat mai distractiv.

| LPCTSTR a răspuns:

Recomand să vorbești cu el și să rezolvi cu ori bani gheață, ori un paysafe.

| Mayar a răspuns:

O cana cu un mesaj amuzant pe ea.
https://www.google.com/......ps?/search
(exemplu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era bine daca nimereai biletelul lui Santa. Asa nu mai trebuia sa faci tu cadou. Iti facea el tie.laughing

Iar ca idee pentru cadou,eu am o simpatie pentru cadourile personalizate. Cani cu mesaje personalizate,tablouri personalizate,ceasuri de perete personalizate, brelocuri personalizate, glob de craciun. Ceva ce " nu se mananca", ceva ce sta in vitrina sau in oricare alt loc iar intr-o zi colegul tau, cautandu-si printre lucruri, iti va gasi cadoul si isi va reamintii de colega din scoala.

Ideea mea cam depaseste 20 lei, dar daca vrei sa ii faci un cadou de calitate si considera ca merita, da-i inainte si cumpara.

| alecsawng01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dude, chill, e doar un joc la scoala

| AndruDea explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc tuturor!

| alecsawng01 a răspuns:

Cumpara-i ori ceva simbolic, decoratiuni, chestii de genu, sau de exemplu poti merge la pepco, jumbo, real sau kaufland si sa gasesti ciorapi din aceia pufosi sau papuci de casa sub forma de reni sau efectiv dulciuri de 20 25 de lei, pentru ca cui nu I plac dulciurile laughing