| Rooobi a întrebat:

La mine in clasa am facut un fel de joc si am tras biletele si cine cu cine pica trebuie sa isi faca un cadou de craciun. Eu am picat cu o fata draguta si nu stiu ce sa ii iau. Voi ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

O jucarie de plus.
*-*

8 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Eu zic o caciula d'aia de Craciun laughing

| Rooobi explică (pentru Duucu):

Da am uitat sa zic toti venim deja cu caciuli de mos craciunhappy

| Duucu a răspuns (pentru Rooobi):

Poti incerca si un tricou(desi e frig afara, il va purta alta data) personalizat.Nu costa asa de mult, il poti face in malluri, sunt unele locuri speciale acolo.

| ayosmdk a răspuns:

O bratara
+ colier+cercei

sau

accesorii de par

| NoNameInAction a răspuns:

Ii poti cumpara o scoica mare si frumoasa sau ori ce le place fetelor, eu i-am dat unei colege un fel de veioza cu apa in ea si pesti care pluteau si avea o melodie de fundal. I-a placut foarte mult.

| SoulEater44 a răspuns:

Salut! Incearca un album foto, o ciocolata si o felicitare! Albumul foto poate simboliza ca ti mult la amintirile cu ea ( lucrul asta i-l poti spune in felicitare) si in el isi poate pune pozele cu cele mai frumoase amintiri ale ei. Ciocolata o sa o indulceasca putin iar felicitarea te va face mai special pentru ca in ultima vreme baietii nu mai stiu ce e acela un mesaj sincer scris de mana. O vei impresiona, cred eu. Sper ca te-am ajutat!winking

| Diutza18 a răspuns:

I poti lua o bratara sau daca nu o esarfa, o bluza ceva sa aiba amintire. Spor la cautarea cadoului potrivit! happy

| Ccoorrnnee a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o bratara sau un colier sau de ce nu niste cercei! Bijuteriile sunt cele mai frumoase si cele mai potrivite pentru o fata! Dar ii poti intreba prietenele ca sa fii sigur de ceea ce ii place ei.Mult succes in cautarea cadoului potrivit pentru ea!