| KeepBreathing a întrebat:

Heei! Am plasat o comanda de cărți pe internet și din grabă, la adresa de livrare, la unul dintre prenume am inversat două litere. Credeți că o să am vreo surpriza neplăcută din cauza asta?
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Epickk a răspuns:

Daca faci plata ramburs, nu te intreaba nimeni nici macar de buletin.
Atata timp cat ei isi primesc banii, toata lumea este fericita.
Si daca ti-ai platit comanda online, cand vine, daca e sa te intrebe ceva, in ultima instanta ii poti arata tranzactia facuta, stii?
Si asa clar nu o sa fie problema, nu-ti bate capul!winking

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă adresa e bună puțin probabil, pe mine niciodată nu m-a întrebat cum mă cheamă deci nu văd de ce ar fi relevant și nici buletinu nu ți-l cere + îs doar 2 litere inversate, probabil o să-și dea seama de greșală

| mihai69 a răspuns:

Da, o să ai o surpriză foarte neplăcută - o să vină curierul și ți le aduce! Și culmea, va refuza să primească vreun bacșiș pentru asta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred. Atat timp cat nu ai gresit judetul si orasul, este ok. Doar o sa te sune curierul oricum pe tine. A... si numarul de telefon.

| adryang78 a răspuns:

N-ai nicio problemă, stai liniștită.