| Vali83 a întrebat:

Hei,am dat comanda de pe nike.com/ro luni si termenul de livrare este intre 12 si 18 dec, iar statusul comenzii nu s-a schimbat din,, preparing to ship" si as vrea sa stiu daca exista numar de Romania ca sa ii pot contacta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe mail ai numar de tracking, si firma cu care ei ti-au trimis comanda. nu stiu prin ce trimit ei, dar probabil e o firma dhl, sau caca curier, sau ma rog, o firma oarecare. in mailul de confirmare a comenzii, ai acolo nr de tracking, firma, etc. tot ce iti trebuie.

| Vali83 explică (pentru anonim_4396):

Am găsit în email un numar de fix, multumesc

| BlondaBlondii a răspuns:

Intreaba la posta, du-te cu numarul comenzii sau numarul de tracking (urmarire)

| Vali83 explică (pentru BlondaBlondii):

Livreaza prin curier nu prin posta, mersi oricumlaughing