| NatiiȘiAtât a întrebat:

Hei! Am un fratior de aproape 2 anisori si cum se apropie Craciunul, avem nevoie de un cadou. Are cineva niste idei? Merci anticipat!

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jucarii,masinute mai ales.
Copii sunt atrasi de jucarii, nu de hainute sau altceva.

| rocket a răspuns:

Http://li.ro/ffdg aici sigur gasesti lucrusoare pentru el.

| Chαяtreux a răspuns:

O jucarie sau ceva dulce puppy dog eyes

| supermamici a răspuns:

Daca te gandesti la hainute si nu numai exista si posibilitatea sa faci o lista de produse de pe un site din strainatate si sa apelezi la serviciile unor persoane care le pot aduce de acolo in baza unui comision. Avantajul ar fi gama larga de produse de calitate ce nu le gasesti prin Romania dar si faptul ca daca achizitionezi din spatiul UE nu se plateste TVA. Un articol interesant (si nu doar referitor la shopping) gasesti aici: http://www.supermamici.ro/online-shopping-pentru-copii/

| CamiiBăă a răspuns:

Buna! Pentru un copil de 2 ani nu trebuie sa cumperi un cadou prea sofisticat. Poti sa-i iei haine sau jucarii.

| Chiorix a răspuns:

Păi un trenuleţ, o maşinuţă sau jucării lego.

| ewgy a răspuns:

Copii mici sunt atrasi de culoarea rosie, ai putea sa-i iei o masinuta si ceva dulce, sau un costumas de mos craciunwinking

| stefastef a răspuns:

Pai ai putea sa-i iei un ursulet mare si pufos, sau un premergator .....ai putea sa-i iei niste chesti din acelea din cauciuc care se pot roade...:*

| Deliaaa24 a răspuns:

La 2 anisori nu ii trebuie cine stie ce cadou...
Poti sa'i iei o masinuta culoarea lui preferata sau chiar albastra, el fiind baiat happy
Mult succes!

| MissEllena a răspuns:

Ceva de imbracat sau nu stiu sa il scoti in oras la o zi da joaca si sa faca ce vrea el atunci!