| Asaftei_Andreea_1996 a întrebat:

Hei :D stiti cumva daca acest site este de incredere? http://stores.ebay.com/buzirune232 ce fel de produse sunt, chinezarii? funda:D

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acest site este Ebay - adica cel mai MARE magazin online din lume! ...si DA este de incredere. Hainele sunt de la diferiti producatori.

1 răspuns:
| AmanoYuno a răspuns:

Eu am cumparat odata de pe ebay(niste bandane de la naruto ca eram obsedata si alea sunt sigur dintr-o tara cu semnelaughing). daca vrei sa cumperi altceva eu te sfatuiesc sa da.la mine a ajuns in 2 saptamani.acolo oamenii scot la licitatie sau vand lucruri.si tu daca ai avea autograful lui michael jackson ai putea primi in jur de 300-400 dolari sau chiar lire.iar unul obsedat iti da si 800happydaca l-ai avea ar fi bine sa-l tragi la imprimanta si sa vinzi mai multehappy