| KattyD a întrebat:

Hei, hei happy.
Am o intrebare: Pot sa ridic de la posta un colet care e pe numele mamei cu buletinul in original(ea n-are timp datorita locului de munca), chiar daca sunt minora?

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Salut.

Eu am mai luat colete de la posta cu buletinul mamei sau al tatalui meu. thinking Acum cred ca (,) conteaza si de persoana de acolo...

Pa, pa.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, nu o sa ti-l dea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici daca erai majora nu puteai

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Poţi să ridici dacă ţi-a dat ea buletinul.
Pa!

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Nu, nu poti, daca esti minora, insa daca ai un frate sau o sora mai mare, poate sa il ridice el/ea... Funda?

| Rihanna100 a răspuns:

Da. Si eu sunt minora si am facut asta.