| Nicole1234 a întrebat:

Hei salut! Am o intrebare...Stiti cumva daca se gasesc jucarii club penguin si in romania?

Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

In Romania?
Neeeh ...niciodata!

6 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Nu cred, te referi la site`ul ala clubpenguin? E super tarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un blogger si scriu multe despre Club Penguin pe blogul meu! Si nu se gasesc... din pacate. Dar sper ca incurrand sa apara si in Romania:D! Dar pentru mai multe informatii despre Club Penguin gasiti pe: http://cpromania-ghab3344.blogspot.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara de pe www.disneystore.com sper ca te-am ajutat

| Fl4sh3rON a răspuns:

Nu cred sa sunt.

| Sasha_3991 a răspuns:

Nu se gasesc in romaniasadSunt sigura!

| fefe_3040 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva...