| DyaHellen a întrebat:

Hei, TPU! Am de ales sa imi cumpar un iPhone 5S or aparat Nikon D5100. Eu le vreau pe amandoua la fel de mult, dar trebuie sa aleg si nu am habar.Voi ce ziceti sa-mi cumpar?! Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei iPhone 5S. Aparatul de fotografiat necesita o pasiune deosebita si un talent in mânuirea lui
Daca-l iei doar sa te falesti cu el, este ca si cum ai arunca banii pe fereastra
In plus iPhonul are un aparat de 8 megapixeli ceea ce este o definitie destul de buna

Răspuns utilizator avertizat