| DabiJaWL a întrebat:

Hei TPU
Am de gand sa-mi comand un telefon de pe eMAG si intrebarea mea e cam in cat timp o sa vina comanda, pentru ca ma gandesc ca maine n-are cum, pentru ca e revelionul astazi. Sper ca am nimerit categoria

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Undeva 6-7 ianuarie.
Cred ca precizeaza data pe site, cand am comendat eu ceva recent de la ei mi-au dat o perioada aproximativa.

| Ririru a răspuns:

Buna,
Am comandat de multe ori de pe Emag si din cate stiu eu, la program normal, dureaza1-2 zile lucratoare. Insa acum cu noul an, probabil ca o vor livra in 3-4 zile.
Totusi, o sa primesti un mesaj cu data in care iti va fi livrata comanda exact, eu asa primeam mereu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînă pe 3 ianuarie nu lucrează nimeni, după data de 3 ianuarie, dai comanda si pînă pe 15 ianuarie ti o aduce.