| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, sper ca shopping e categoria corecta.
Vreau sa comand doua chestii de pe eMAG si problema e ca vin de la destinatari diferiți si practic platesc livrare dubla, exista vreo cale de a le comanda pe amandoua o dată?
Ca ar fi cam enervant una sa vina marti si alta miercuri si sa mai platesc si dublu.

Răspuns Câştigător
| AndreiPipera13 a răspuns:

Din păcate nu, poate doar dacă sunt livrate și vândute de eMAG le poți cere pe ambele la un easy box (daca îți apare opțiunea la finalizare comanda) și așa plătești mai puțin pentru ele (5-7 lei taxa de transport Per produs pentru livrare in easy box)

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Dam exact cum m-am gândit pai ce dr*cu as putea face in afara de a comanda așa..., mersi de raspus oricum, dar auzi daca platesc ramburs cum mi-se pare mai sigur cu tot cu corona lor va veni mai greu?

| IAmAndreas a răspuns:

Din păcate nu le poți încadra în aceeași comandă deoarece vin de la diferiți producători/vânzători și ei au programul lor de livrare și/sau preț de livrare.Am comandat și eu două lucruri diferite de pe wish, și, fiind de la diferiți producători, nu le-am putut comanda pe amândouă o dată, ele venind la intervale diferite de timp. Sper ca răspunsul meu te-a ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru IAmAndreas):

Dam exact cum m-am gândit pai ce dr*cu as putea face in afara de a comanda așa..., mersi de raspus oricum, dar auzi daca platesc ramburs cum mi-se pare mai sigur cu tot cu corona lor va veni mai greu? scuze cfrtobias te vazusem primul si am gresit.

| IAmAndreas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, va veni in același interval de timp specificat de ei, nu contează ca e pandemie; de obicei ajunge mai târziu cu o zi sau două, sau chiar mai devreme de termenul limită, in funcție de curier.