| Necuu a întrebat:

Hei tpu.Cine stie de unde imi pot cumpara canuri ( spray graffiti )?
Am nevoie de niste link-uri. Daca se poate fara goofyriders, ubox, u-man. Daca mai stiti altele va rog sa ma ajutati.
Si cel mai important sa fie din Romania!
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kingtigerfan45 a răspuns:

Du-te ma si mananca icre copilas laughing

| ReconGTA a răspuns (pentru kingtigerfan45):

Mai bine-mi mananci tu mie icrele, daca nu ai vreun raspuns inteligent. Sau macar un raspuns.

| florentinatina a răspuns:

Buna! Si eu sunt interesata de ceea ce vrei si tu. Am dat pe internet chestii de graffiti. Am un prieten care se ocupa cu chestii d`astea. Daca dau de el te anunt

| alexthebest08 a răspuns:

Rulez si colors din Bucuresti colors e pe strada baratiei nr.13 si rulez pe undeva pe la eroilor uite niste linkuri www.rulez.ro'www.colors.ro sau www/bussinesshopcolors.ro,funda?

| Wolke_Alexander_1998 a răspuns:

Ollie gang shop
h20 shop
colors shop
rulez

| Tudor_Teodorescu_1975 a răspuns:

Du-te la canars.Iti dau si unde poti da sa vezi pe internet:www.colors.ro