| amaliagabriela a întrebat:

Hei TPU, există vreo posibilitate sa returnez un produs fara bon fiscal chiar dacă am eticheta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de magazinul de la care l-ai cumparat, pot accepta returnarea sau sa n-o accepte, nu sunt obligati s-o accepte.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar daca vrea patronul. Altfel, nu. Legal ai dreptul numai daca ai luat produsul de pe net si atat.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai furat dintr-un magazin si vrei banii de la altul?

| Alicezzz a răspuns:

Nu daca politica magazinului este sa schimbe doar cu bonul fiscal. Mergi si intrebi la magazin.