| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU. Sunt telefoanele de pe flip o alegere bună? Aș vrea să îmi iau un iphone. Pe net doar recenzii bune. Am o prietenă care și-a cumpărat de acolo și în scurt timp i s-a stricat butonul din mijloc. Cred că e și la noroc ce telefon prinzi. Voi ce părere aveți? Aveți/știti pe cineva care are telefon de pe flip?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de noroc

| FlorinPana23 a răspuns:

Stiu foarte multe persoane, prieteni /apropiati care si-au achizitionat telefoane de pe flip, si da, sunt o alegere buna, adica se vede ca sunt verificate cu atentie, persoanele de fata care si-au cumparat telefoane de pe flip si le-au luat cu starea "aproape nou" si au fost foarte bune si inca sunt.