| BIancaUngureanu85 a întrebat:

:* Vreau sa dau comanda pe Berska și trebuie sa completez un câmp cu:BI/CI.Ce trebuie sa scriu acolo? A mai dat cineva comanda? Dacă da, ce ați scris? MS DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria si numarul actului de identitate.

| BIancaUngureanu85 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat și nu mi merge

| BIancaUngureanu85 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat și nu mi merge.Am scris asa:GLXXXXXX (x sunt cifrele)

| anonim_4396 a răspuns (pentru BIancaUngureanu85):

In ce sens nu merge? Da vreo eroare? Daca da, ce eroare? Detaliaza un pic, ca nu avem cum sa ghicim happy

| BIancaUngureanu85 explică (pentru anonim_4396):

Îmi spune ca nu are un format corect, cu toate ca Am scris GLXXXXXX și cred ca ăsta e formatul corect

| ASMA14 a răspuns:

Incearca codul numeric personal adica cnp. Poate merge daca seria si numarul nu