| wanted1 a întrebat:

Vreau sa trimit o comanda cu Fan Courier. completez datele de unde se ridica comanda pe site-u lor dar unde o livrez nu imi scrie. Trebuie sa scriu eu pe ambalaj? sau se scrie la ridicarea comenzii?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Da si cand te vei intalni cu Agentu (Curierul) de va veni sa iti ridice comanda o sa si te intrebe unde vrei sa o completezi ca el va face AWB sa transmita la sediu

| wanted1 explică (pentru itsoft):

As vrea sa trimit un telefon ...in ce trebuie sa-l impachetez?

| itsoft a răspuns (pentru wanted1):

A pai pune-l in cutie ca ei il pun in punga lor de fan sigilata si o sa puna un awb cu adresa de unde pleaca si unde ajunge